UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza

content title

 

W NASZEJ SZKOLE PROPONUJEMY DOGODNY SYSTEM RATALNY.

MIESIĘCZNE RATY SĄ NIEOPROCENTOWANE !!!

Nasz dąbrowski oddział British School istnieje od 8 lat. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi dydaktycznemu co roku przybywa nam kursantów, a ogromna część kontynuuje naukę. Dobra szkoła językowa oferuje swoim kursantom najlepszych lektorów, dla których angielski jest pasują. Właśnie takich zatrudniamy :) Nasze zajęcia to: angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży, a nawet indywidualne korepetycje z angielskiego. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza.

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!