UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kursy egzaminacyjne

content title

Kursy FCE, CAE i CPE mają na celu przygotowanie kursantów do egzaminu organizowanego przez Cambridge Examination Syndicate. Przygotowanie do tych egzaminów wymaga przede wszystkim rozwinięcia wszystkich pięciu umiejętności językowych tj. czytania, mówienia, słuchania, pisania i wiedzy gramatycznej. Bardzo ważnym elementem tych kursów jest zapoznanie się z technikami egzaminacyjnymi pozwalającymi na lepsze wykorzystanie możliwości językowych kursanta w różnych zadaniach egzaminacyjnych. Nasi lektorzy, poprzez zdobyte doświadczenie świetnie przygotowują do egzaminów Cambridge, jak również ogólnie poszerzają zdobytą już wiedzę i uzupełniają ją o nowe elementy.

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE, CAE, CPE:

·obejmuje 112 godzin lekcyjnych

·20 godzin konwersacji

·spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

·oferujemy naukę w grupach 6-12 osobowych

Certificate of Proficiency in English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CPE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, jest on prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich latKurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) Tu poznajemy bardziej zaawansowany język, niestandardowe słownictwo i kolokacje. Tematyka obejmuje specjalistyczne dziedziny, przygotowując do egzaminu zarówno językowo jak i merytorycznie.

First Certificate in English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking).

Certificate in Advanced English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CAE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, jest on prowadzony w oparciu o wytyczne organizatora The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking).

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!