UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kursy dla dzieci

content title

   Szkoła British School zapewnia tak ciekawe i różnorodne metody nauczania i tak wyszkolonych lektorów, że dzieci rozpoczynające kurs bardzo często kontynuują swoją przygodę z językiem angielskim przez wiele lat, aż do najwyższych stopni zaawansowania językowego.

JUNIOR

KURS DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT

o    zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

o    kurs obejmuje 75 godzin lekcyjnych

o    oferujemy naukę w grupach 6-12 osobowych

20 godzin konwrsacji GRATIS !!!

Nauka języka angielskiego w grupach JUNIOR prowadzona jest głównie w formie zabaw, gier, piosenek i naturalnego sposobu przyswajania języka. Uczniowie mają też do dyspozycji specjalnie dobrany podręcznik, który zawiera omawiany materiał językowy oraz umożliwia powtarzanie i utrwalanie zdobytych wiadomości i umiejętności w domu.

Lektorzy prowadzący zajęcia są zarówno świetnie przygotowani pod względem merytorycznym, jak też metodycznym z uwzględnieniem specyfiki nauczania dzieci w tym wieku.

KIDS CLUB

KIDS_CLUB_LOGO.jpg

KURS DLA DZIECI W WIEKU 4-6 LAT
  • zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut
  • kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych
  • do kursu dodajemy komplet podręczników GRATIS!!!

Kursy KIDS CLUB zorganizowane zostały z myślą o najmłodszych w wieku od 4-6 lat. Wspaniale przygotowani lektorzy zaprowadza maluchów w świat przygód z językiem obcym. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami. Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział. Lekcja trwa 60 minut cały czas podtrzymuje zainteresowanie dzieci. Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 4-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach. Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się szerokim słownictwem z różnych zakresów. Wykazują się znajomością wielu piosenek, rymowanek, wierszyków, bajek i historyjek.

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!