UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wielki Test Języka Angielskiego

content title

22 czerwca mieszkańcy Chorzowa mieli doskonałą okazję, aby sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego. Wraz z kilkudziesięcioma miastami w całej Polsce  napisaliśmy Wielki Test Języka Angielskiego, który pozwoli nam powiedzieć coś więcej o naszym poziomie poza szeroko pojętym, ale niewiele znaczącym 'średniozaawansowanym'. Cała impreza miała na celu sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców, a także promocję naszego miasta. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce, podczas której każde miasto miało okazję pochwalić się przed resztą kraju, na jakim poziomi znamy język angielski. Poznany też wyniki ogólne z każdego miasta biorącego udział w przedsięwzięciu.   Honorowy patronat nad całym przedsięwzięciem w naszym mieście objął Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala, a honorowy Patronat objął Profesor Jerzy Buzek. Patronat również objęła Pani Polseł na Sejm RP Ewa Kołodziej. Było to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbyło się w blisko 30 miastach Polski. Myślę, że było to doskonały pomysł na promowanie języków obcych oraz doskonała okazja dla wszystkich mieszkańców, aby sprawdzić swoją wiedzę i dotychczas zdobyte umiejętności.

Poniżej przedstawiamy kilka linków z reportażami telewizyjnymi i artykułami prasowymi:

http://chorzow.tv/index.php?inc=mvc&wyd=232&v=1

http://www.chorzowianin.pl/english-in-chorzow-lets-check,n-3077.html

http://www.ruchchorzow.com.pl/?page=articles-news&article_id=10881&article_category=5&category=news

Oraz kilka zdjęć: 

 

 

 

 

 

 

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!